Лудогорец благодари на феновете си за подкрепата срещу Андерлехт в Брюксел (Видео)

16:30, 25.02.2023
Чете се за: 01:55 мин.
лудогорец благодари феновете подкрепата андерлехт брюксел
Снимка: ПФК Лудогорец

Футболния клуб Лудогорец използва социалните мрежи, за да благодари на привържениците си за подкрепата, която оказаха на "зелените" по време на реванша с Андерлехт от 1/16-финалите на Лигата на конференциите.

Възпитаниците на Антер Шимунджа бяха елиминирани от белгийския гранд след изпълнение на дузпи. в Редовното време общият резултат бе 2:2, изиграха се две продължение по 15 минути, а със слабите си изпълнения от "бялата" точка Лудогорец отпадна от европейските клубни турнири.

Публикацията на Лудогорец:

"Благодарим ви за подкрепата! Битката продължава

Скъпи фенове,

трудно намираме думи да опишем благодарността ни за невероятната подкрепа в мача реванш срещу Андерлехт в четвъртък. Благодарни сме на всички, които пропътуваха хиляди километри от всички краища на Европа, за да бъдат с нас в поредната евровечер в сърцето на Европа. Лудогорец загуби на терена, но спечели на трибуните. Футболистите усетиха енергията, която им даде сили да се борят до последната секунда в този драматичен мач. Лудогорец напуска тазгодишното издание на европейските клубни турнири с високо вдигната глава. Заради силните мачове в трите турнира и заради вас - верните привърженици, които бяха на стадионите в Брюксел, Рим, Севиля, Хелзинки, Загреб.