Лука Модрич осигури победата на Реал М над Севиля в Ла Лига

лука модрич осигури победата реал севиля лига
07:20, 26.02.2024
Чете се за: 00:55 мин.

Реал Мадрид победи Севиля с 1:0 в среща от 23-ия кръг на испанската Ла Лига на стадион "Сантяго Бернабеу". В герой за домакините се превърна хърватинът Лука Модрич, който замени в 75-ата минута Начо Фернандес.

В 10-ата минута Лукас Васкес откри резултата, но попадението беше отменено от ВАР поради засада.

Домакините бяха по-активният отбор, но успяха да вкарат чак в 81-ата минута, когато резервата Лука Модрич си освободи пространство на ръба на наказателното поле и стреля. Топката се отби в гредата и влезе в мрежата.

С успеха Реал събра актив от 65 точки на върха в подреждането в Ла Лига. Втори са шампионите от Барселна с 8 по-малко - 57 точки. Севиля е на 15-а позиция с 24 точки.