Любомир Епитропов остана 13-и на 200 метра бруст

20:01, 22.06.2022
Чете се за: 01:02 мин.
любомир епитропов остана 200 метра бруст

Българският плувец Любомир Епитропов завърши 13-ти в дисциплината 200 метра бруст на Световното първенство по плуване в Будапеща, Унгария.

Епитропов плува във втория полуфинал на дисциплината, където остана 6-ми с резултат 2:11.01 минути. Плуването му беше по-бързо от това в сериите сутринта, но за съжаление, не беше достатъчно за попадане сред първите осем, които ще спорят за отличията утре.

С най-добро време за финала се класира олимпийският шампион Зак Стъбълти-Кук с резултат 2:06.72 минути.

За Любомир Епитропов тази вечер беше последният старт на шампионата в унгарската столица. Освен 13-то място на 200 метра бруст той завърши 21-ви на 100 метра бруст, докато на 50 метра бруст беше дисквалифициран.

Българските юношески национали по бокс взеха участие на подготвителен турнир в Латина
14:51, 16.07.2024
Чете се за: 00:45 мин.
Левски удължи договора на Антоан Стоянов
14:43, 16.07.2024
Чете се за: 00:27 мин.
Волейболният Левски попадна в група с Ястжембски, Люнебург и Шомон в Шампионска лига
14:35, 16.07.2024
Чете се за: 01:40 мин.