магнус карлсен добър интернет
19:55, 03.05.2020
Чете се за: 00:08 мин.
Други спортове

Норвежецът Магнус Карлсен спечели интернет-турнира по ускорен шахмат и заслужи премията от 70 000 долара.

Във финалния мач той победи американеца Хикаро Накамура с 2,5:1,5 точки.

Накамура заслужи бонус от 45 000 долара.

В турнира участваха 8 гросмайстори.

Още Други спортове

Валентина Георгиева с 15-ти резултат в квалификациите на греда на Световната купа по спортна гимнастика в Доха
21:35, 18.04.2024
Чете се за: 01:00 мин.
Сара Бенфарес получи петгодишно наказание заради допинг
20:49, 18.04.2024
Чете се за: 02:22 мин.
Антон Ризов не успя да се класира на финал на пушка на Световната купа по спортна стрелба в Рио
18:05, 18.04.2024
Чете се за: 01:05 мин.
Служебният министър на младежта и спорта Георги Глушков пожела успех на участниците на Европейската купа по кикбокс в Пловдив
16:28, 18.04.2024
Чете се за: 01:42 мин.
Люис Хамилтън: Не ме интересува мнението на останалите, ще бъде вълнуващо да отида във Ферари
16:07, 18.04.2024
Чете се за: 02:05 мин.
Кайли Маккиоун даде третото най-добро време в историята на 400 м съчетано плуване
15:07, 18.04.2024
Ивет Горанова се включва в престижна карате надпревара в София този уикенд
12:42, 18.04.2024
Чете се за: 01:12 мин.
Спортни новини 18.04.2024 г., 12:20 ч.
12:20, 18.04.2024
Българските таекуондисти спечелиха два медала в първия ден на европейското първенство
11:56, 18.04.2024
Чете се за: 01:17 мин.
Боряна Калейн и Стилияна Николова пред БНТ: Медалите се дължат на труд, лишения и неуморни тренировки
09:09, 18.04.2024
Чете се за: 02:20 мин.
Нургюл Салимова допусна втора поредна загуба на Турнира на претендентките за световната титла по шахмат
07:10, 18.04.2024
Спортни новини 18.04.2024 г., 06:30 ч.
07:07, 18.04.2024