Майорка и Реал Сосиедад не успяха да се победят

майорка реал сосиедад успяха победят
17:13, 12.03.2023
Чете се за: 01:50 мин.

Майорка и Реал Сосиедад завършиха 1:1 в мач от 25-ия кръг на испанската Ла Лига. Гостите поведоха в резултата още в третата минута. Тогава Давид Силва подаде на Карлос Фернандес на границата на наказателното поле, като последният успя да вкара с плътен удар в долния десен ъгъл на вратата.

В добавеното време на първата част Тино Кадавере от Майорка можеше да изравни от удобна позиция, но ударът му премина близо до десния стълб.

В 50-ата минута Кинг-Ин Ли от домакините се измъкна от засадата и останал сам срещу вратаря на гостите стреля покрай него за 1:1.

Реал Сосиедад отново успя да вкара след час игра, но попадението веднага бе отменено от рефера Хуан Мартинес Мануеар заради положение на засада.

Пет минути преди края на редовното време шут на Амат Ндиайе от Майорка срещна десния стълб и топката излезе в аут.

В последната минута бе изгонен от терена Микел Мерино от Реал Сосиедад с червен картон.

Баският тим се изравни по точки с Атлетико Мадрид и продължава да е уверено в Топ 4 на Ла Лига. Майорка се изкачи с една позиция нагоре и вече е на десети.

Берое (Стара Загора) спечели за четвърта поредна година Купата на България по баскетбол за жени