Единственото попадение в срещата вкара Джовани Гонсалес в 29-та минута.
Отборът на Майорка може да се счита за сигурен участник в Ла Лига и през следващия сезон, след като в мач от 35-ия кръг успя да победи като домакин Лас Палмас с 1:0.
Единственото попадение в срещата вкара Джовани Гонсалес в 29-та минута.
Успехът е първи за островитяните от шест седмици и с него те се изкачиха на 15-то място в класирането с 35 точки, като три кръга преди края на сезона се намират на девет точки над зоната на изпадащите.
За Лас Палмас поражението е осмо поредно, като отборът има само една победа от началото на февруари до сега. Въпреки това "палмите" са на 14-та позиция с 37 точки и също като Майорка практически са спасени от това да се озоват във втория ешалон на испанския футбол.
Президентът Илияна Йотова пред ПП-ДБ: Трябва да отговорим на очакванията на българските граждани
Президентът Йотова пред ГЕРБ-СДС: Предстоят ни трудни моменти, но целта ни е обща – прозрачни и честни избори
Правната комисия в НС реши: Секциите в страните извън ЕС се ограничават до 20