От клуба са склонни да преговарят и за отдаване под наем.
Манчестър Сити е готов да се раздели с халфа Джак Грийлиш, съобщава The Guardian. Според информацията, "гражданите“ искат да получат около 50 милиона паунда от продажбата на 29-годишния британец. Все още няма оферти за халфа, а от клуба са склонни да преговарят и за отдаване под наем.
По-рано се съобщаваше, че Наполи, Евертън и Байер проявяват интерес към играча. Манчестър Сити не включи Грийлиш в заявката си за световното клубно първенство, което започва в САЩ.
Миналия сезон халфът изигра 32 мача, в които отбеляза 3 гола и направи 5 асистенции. Договорът му с Манчестър Сити е до лятото на 2027 г.
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Гълъб Донев: Това е бюджетът, който довършва политики от предходните управления
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани