Марица Пловдив не изпита затруднения в гостуването си на Варна ДКС

Тимът се наложи с 3:0 гейма

ВК Марица Пловдив
21:08, 17.02.2024
Чете се за: 00:32 мин.

Шампионките от Марица спечелиха десетата си поредна победа във волейболната лига, като се наложиха над Варна ДКС с 3:0 (25:15, 25:6, 25:13). Особено убедителен бе тимът от Пловдив във втория гейм, когато съперникът реализира едва 6 точки.

Тимът на ЦСКА загуби гейм, но спечели срещу Хектор с 3:1 (25721, 23:25, 25:18, 25:22) в залата в Драгоман.

В последния мач за деня Славия се наложи над втория тим на Марица с 3:0 (25:23, 25:16, 25:13).

Ювентус се спъна в гостуването си на Верона
Швеция триумфира в щафетата на 4 по 7.5 км за мъже на световното първенство по биатлон в Нове Место