Полицията все още го издирва
Маскиран мъж вилня с чук в димитровградския парк "Марица".
На записи от камерите за видеонаблюдение се вижда как в два и половина през нощта той чупи три от тях.
Полицията все още го издирва.
Това не е първото посегателство срещу ремонтирания преди няколко месеца парк.
Преди седмици в него бяха счупени част от детски съоръжения.
"Има жива охрана, охраната е един човек, който е позициониран наблизо. Вътре в будката, в която е охраната, има видеонаблюдение, има монитор. Много трудно може да се реагира. Отново казвам - паркът е голям, може да се влезе от различни места и няма как този охранител да предприеме някакви действия", заяви кметът на Димитровград Иво Димов.
СПЕЦИАЛНО: Схема за фалшиви гръцки шофьорски книжки работи от години в Кюстендилско
Двама младежи са с опасност за живота след скандал в местност край Варна (СНИМКИ)
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?