Арестувани са четирима мъже
29-годишен мъж е с опасност за живота след масово сбиване в заведение в разложкото село Добърско.
Сигналът за физическа саморазправа между група мъже, които са били посетители в механата, е подаден към 01:30 часа през нощта вчера.
Полицейските екипи, пристигнали на място, са установили, че вследствие на сбиването тежко е пострадал 29- годишен мъж от селото, който е транспортиран в болнично заведение в София с тежка черепно-мозъчна травма и опасност за живота.
Четирима мъже са арестувани за 24 часа. Образувано е досъдебно производство.
Разкопаните дюни на къмпинг "Каваци" - очаква се прокуратурата в Бургас да започне проверка по случая
ГДБОП разби престъпна група за инвестиционни измами, действала от колцентър в София
Подобрява се състоянието на един от шофьорите от катастрофата на "Челопешко шосе"
Разкрита е нелегална лаборатория за производство на хормонални препарати в Пирдоп
Директори на задлъжнели болници със заплати, по-високи от на министъра на здравеопазването
Протестиращите млади лекари: Директор на дирекция в МЗ взема 4 пъти повече от лекар-специализант
Цистерни с мляко са блокирани на границата с Румъния заради нови изисквания на БАБХ