Меси: Понесохме много тежък удар, но ще отвърнем на предизвикателството

меси понесохме тежък удар отвърнем предизвикателството
19:28, 22.11.2022

Звездата на Аржентина Лионел Меси заяви, че шокиращата загуба от Саудитска Арабия е „много тежък удар“, но обеща южноамериканците да отвърнат на предизвикателството след неочакваното поражение от саудитите.

„Албиселесте“ отстъпи с 1:2, след като поведе преди почивката с гол на нападателя на Пари Сен Жермен, но за пет минути в началото на второто полувреме азиатците обърнаха развоя на събитията и удържаха до края за историческия си успех.

„Това е много тежък удар, загуба, която боли, но трябва да продължим да имаме увереност в себе си. Този състав няма да се откаже. Ще се опитаме да победим Мексико“, каза Меси след края на срещата.

Освен с мексиканците, Аржентина има да играе още с Полша в група С на Мондиала в Катар.

Саудитска Арабия обяви утрешния ден за национален празник след успеха над Аржентина
Руски комици се представиха за Еманюел Макрон и записаха таен разговор с президента на Полша