Милан разгроми Виченца в последната си контрола

милан докосва скудетото домакински успех аталанта
09:08, 07.08.2022
Чете се за: 02:25 мин.

Милан победи намиращия се в Серия "С" Виченца с 6:1 в последната си контрола от лятната подготовка.

Домакините изненадващо откриха резултата в 18-ата секунда на стадион "Ромео Менти" във Виченца. Алекс Ролфини засече с глава центриране от левия фланг на Тяш Бегич за 1:0.

Шампионът на Италия изравни десет минути по-късно. Анте Ребиче изведе Рафаел Леао в наказателното поле. Нападателят стреля с десния крак, за да възобнови равенството.

След още десет минути игра "росонерите" осъществиха обрат. Жуниор Месиаш засече с глава центриране от левия фланг на Рафаел Леао.

Анте Ребич също записа името си сред голмайсторите в 30-ата минута. Полузащитникът стреля с едно докосване след подаване от Тео Ернандес.

Възпитаниците на Стефано Пиоли увеличиха аванса си след едва 1 минута и 19 секунди, след като Никола Далмонте се опита да изчисти от голлинията удар на Тео Ернандес, но вместо това си отбеляза автогол.

След почивката Фикайо Томори засече с глава центриране от корнер на Исмаел Бенасер и направи резултата 5:1.

Анте Ребич удвои головата си сметка в двубоя и оформи крайния резултат в 69-ата минута, след като бе изведен сам срещу вратаря от Брахим Диас.

Шарл Де Кетеларе дебютира за "червено-черните" в 75-ата минута след трансфера си от Брюж. Халфът дори стреля в гредата преди последния съдийски сигнал.

Милан започва защитата на титлата си с домакинство на Удинезе на 13 август, събота, от 19:30 часа.

Даниил Медведев триумфира с титлата в Лос Кабос
Директорът на БАБХ: 30 здрави момчета ни възпрепятстваха да работим на "Капитан Андреево"