Мирно шествие на арменската общност се проведе в столицата.
Арменци, живеещи в България, преминаха през централните улици в София до сградата на Европейската комисия. Там те внесоха декларация с искания за прекратяване на военните действия в Нагорни Карабах.
Шестващите скандираха "Искаме мир", "Мир за Армения", "Мир за Карабах".
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)
"Сбогом, малки ангели": Отрупаха с цветя стадион "Славия" в памет на загиналите деца на АМ "Тракия" (СНИМКИ)