Митинг-концерт започна в 16:00 ч. на "Цариградско шосе" в София, малко преди Орлов мост. Организаторите дават заявка този тип протест да бъде мирен и позитивен. Поканени са рок групи и рап изпълнители.

Митингът е съгласуван със Столична община и обявеният краен час е 22:00 часа. Дотогава "Цариградско шосе" остава блокирано, както и това по бул. "Евлоги и Христо Георгиеви".

Концертът е подкрепен от майките от "Системата ни убива" и от "Отровното трио". Организаторите обаче заявиха, че тази вечер до сцената няма да бъдат допуснати политически лица.
Румен Радев: Българската екзархия в Истанбул е ключова за съхраняването на националната идентичност
Планът за устройството на Борисовата градина ще бъде преработен, съобщиха от общината
„Достойните българи“: Отличие получи журналистът от БНТ Мая Димитрова (СНИМКИ)
Лидерите от Е5: Нашите държави ще защитават европейското и трансатлантическото единство
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"