Младенов праща човек от щаба си да разузнава Зоря (Луганск)

младенов праща човек щаба разузнава зоря луганск
11:15, 08.10.2021
Чете се за: 01:05 мин.

Старши треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов ще изпрати човек от щаба си, който да разузнае следващия съперник на тима от груповата фаза на Лигата на конференциите - Зоря (Луганск).

В третия си мач от група "C" на новосъздадения турнир от УЕФА "армейците" посрещат украинците на Националния стадион "Васил Левски" на 21 октомври (четвъртък) от 22:00 часа българско време.

Анализаторът на "червените" Християн Христов ще пътува до бившата съветска република седмица по-рано, за да изгледа гостуването на Зоря на гранда Шахтьор (Донецк), пише “Тема Спорт”. Мачът между двата украински тима е на 15 октомври.

След десет кръга от украинското първенство до момента Зоря заема четвъртата позиция в класирането. Отборът има 20 точки в актива си след 6 победи, 2 равенства и 2 загуби.