Жители на Варна сигнализираха, че за пореден път мръсна вода от Шокъровия канал се излива в морето на Офицерския плаж.
Каналът служи за отвеждане на дъждовните води, но често в него се заустват и отпадъчни.
Екипът ни подаде сигнал до варненската екоинспекция, откъдето заявиха, че ще уведомят Басейновата дирекция и ще разпоредят вземането на експресни проби от морската вода в района на замърсяването.
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра