Като част от мерките в борбата с Covid-19 на футболистите от Уулвърхемптън се забрани да ходят дори до супермаркети от ръководството на английския футболен клуб.
"Когато ситуацията започна да се подобрява, ние казахме на играчите: "Добре, сега можете да отидете в магазините". Но сега вирусът отново набира скорост, появи се нов щам, от който всички се страхуват. Отново забранихме на играчите да пазаруват", заяви за ББС старши треньорът на тима Нуно Еспирито Санто.
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)