Чете се за: 00:21 мин.
Други спортове
нарушения допинговите правила олимпийските игри лондон

Международната агенция за допинг тестове разкри над 80 нарушения на антидопинговите правила след повторно изследване на допинг проби на спортисти, участващи в олимпийските игри в Лондон през 2012 година, съобщиха от пресслужбата на агенцията.

Отбелязва се, че някои случаи ще доведат до преразпределение на олимпийските медали.

"Международната агенция за допинг тестове завърши програмата си за повторен анализ на проби от Олимпийските игри в Лондон. Бяха анализирани повече от две трети от всички проби от урина, събрани по време на Игрите, и бяха разкрити повече от 80 нарушения на антидопинговите правила, които биха позволили на Международния олимпийски комитет (МОК) да преразпредели медалите", се казва в изявление на организацията.

Още Други спортове

Калояна Налбантова достигна до четвъртфиналите на турнир по бадминтон в Люксембург
22:19, 03.05.2024
Чете се за: 01:00 мин.
Кристин Кръстева се класира 30-а в многобоя при девойките на европейското първенство по спортна гимнастика
21:50, 03.05.2024
Чете се за: 01:02 мин.
Макс Верстапен най-бърз в свободната тренировка за Гран при на Маями
21:43, 03.05.2024
Чете се за: 01:12 мин.
Боряна Калейн завърши втора, Стилияна Николова е трета в квалификациите на Европейската купа по художествена гимнастика в Баку
Чете се за: 01:50 мин.
Киров влезе във финала на 10 м пистолет на Световната купа по спортна стрелба в Баку
16:58, 03.05.2024
Верстапен сложи край на спекулациите за преминаване в Мерцедес
14:49, 03.05.2024
Чете се за: 02:10 мин.
Калейн временно е на втора позиция в квалификацията на Европейската купа, Николова е трета
14:00, 03.05.2024
Гледайте финалите на европейското първенство по спортна гимнастика за жени НА ЖИВО по БНТ 3
12:25, 03.05.2024
Чете се за: 00:50 мин.
Спортни новини 03.05.2024 г., 12:20 ч.
12:20, 03.05.2024
Альоша Илиев стана носител на пояса "Васил и Георги Илиеви" в 28-о издание на едноименния турнир по класическа борба
11:45, 03.05.2024
Проф. Константинов: Парламентарните избори в България ще се проведат на 28 март 2021 г.