Тимът на Барселона заема второ място във временното класиране във футболното първенство на Испания с 64 точки, като изостава с 8 от лидера Реал Мадрид след 29 кръга.
Старши треньорът на Барселона Шави Ернандес ще има възможност да води отбора при гостуването на Реал Мадрид на 21 април в 32-ия кръг на испанската Ла Лига, съобщи испанският вестник "Спорт".
Мястото му на резервната скамейка бе застрашено, но той ще пропусне само два мача - тези срещу Лас Палмас и Кадис, съответно на 30 март и 13 април.
Такава е санкцията му за получения червен картон в срещата с Атлетико Мадрид.
Притесненията в лагера на каталунския гранд бяха, че автоматичното наказание от две срещи може да бъде в по-голям размер, тъй като червеният картон е втори за Шави през сезона.
Тимът на Барселона заема второ място във временното класиране във футболното първенство на Испания с 64 точки, като изостава с 8 от лидера Реал Мадрид след 29 кръга.
Диего Форлан поема националния отбор на Уругвай след раздялата с Марсело Биелса
УЕФА остава твърда: Европейските отбори продължават бойкота на турнирите на ФИФА
Ян Диоманде подписа с Реал Мадрид и влезе в историята като най-скъпия африкански футболист
Бдение в Кричим с надежда за правосъдие след жестокото убийство на млад мъж в Пловдив от тийнейджъри
В капана на фентанила: Кой ръководи трафика и има ли изход за пристрастените?
След повече от седем месеца: Нова фирма поема почистването в столичните райони "Слатина", "Подуяне" и "Изгрев"