ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Наско Сираков и Станимир Стоилов са уверени в ясното бъдеще на Левски

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 03:07 мин.
Спорт
Наско Сираков - Левски
Снимка: БГНЕС
Слушай новината
00:00
00:00

Мажоритарният собственик на Левски Наско Сираков и старши треньорът на отбора Станимир Стоилов увериха феновете, че столичният клуб е напът да надгради над играта си пред този сезон.

Бившият футболист на тима Наско Сираков насърчи феновете да подадат молба за членство в кампанията "Левски на левскарите".

"Ако имах 1000 ръце, щях да прегърна всички ви. Преди 108 г. група ентусиасти създават най-великия клуб в България. Поклон пред тези хора. Те дадоха началото на една голяма любов. Стартирам кампанията "Левски на левскарите". В България винаги има различни мнения. С най-чисти помисли влезнах в това сдружение. В един момент клуба да стане собственост на левскарите, на вас. Трябва да отпаднат у вас съмненията за задкулисие, договорки и измами. Колкото повече хора влезнат в сдружението, толкова по-добре за Левски. Очаквайте по-добра година със сигурност", сподели той.

Наставникът на "сините" Станимир Стоилов вярва, че тимът е възстановил най-важния компонент - обединението и вярата в клуба.

"Мина една трудна година. Трябваше да се върне обединението и вярата в клуба. С общата помощ отбора започна да показва достойна игра, на нивото на историческия Левски. Надявам се да успеем финансово и спортно-технически, да поставим Левски там, където трябва да бъде. Можем да се представим и по-добре", твърди той.

Изпълнителният директор на Левски Иво Ивков благодари на феновете за финансовата подкрепа

"Честит рожден ден, левскари. Честит имен ден и на Кирил Ивков. Ти ме възпита в левскарство - най-важното, което си направил за мен. Благодаря, че фамилията Ивков ще остане със златни букви в историята на любимия ми клуб. С Аладжов и Войнов станете част от кампанията "Левски на левскарите". Важно е да разберем, че сме изключителен колос с нашата публика. Предстои ни мобилизация, празниците свършиха. Поклон на всички, които помогнаха Левски да оцелее", заяви той.

Кулминация на целия ден ще е футболната среща между отборите "Синя приказка I" - първият отбор на Станимир Стоилов, стигнал до 1/4-финал в турнира за Купата на УЕФА (предшественикът на Лига Европа) и групите на Шампионската лига и "Синя приказка II" – отборът спечелил Купата на България на 15 май тази година.

Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber!

ТОП 24

Най-четени

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?