Двама непълнолетни младежи запалиха заведение в Морската градина в Бургас. Инцидентът е станал във вторник малко след 4.00 ч. сутринта, съобщиха от полицията.
Заведението е разположено на крайбрежната алея и е собственост на 58-годишен бургазлия. От огъня изцяло е изгорял навесът, който е изграден от дървени летви и слама.
Огънят е потушен от два противопожарни автомобила и шестима огнеборци. Задържани са извършителите на палежа, които са 16-годишно момче и 17-годишно момиче.
И двамата младежи са от Бургас. Работата по случая продължава.


По-малко от 52 евро глоба след смъртта на 6-годишния Ангел в зъболекарски кабинет
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)
"Сбогом, малки ангели": Отрупаха с цветя стадион "Славия" в памет на загиналите деца на АМ "Тракия" (СНИМКИ)