Волейболистката на ЦСКА се надява загубата от Левски да послужи мотивационно на нея и съотборничките й.
Волейболистката на ЦСКА Никол Пейчинова призна, че големият брой допуснати грешки е коствал на нея и съотборничките й достойно представяне срещу Левски.
"Червените" отстъпиха на своя столичен съперник с 0:3 гейма в мач от 13-ия кръг на шампионата.
"Доста е разочароващо, Подготвяхме се добре за мача и имахме много указания. Опитахме се да ги спазим. Играта на грешки бе фатална за нас. Левски не ни би с добра игра. Проблемът си беше наш. Може би бяхме пренавити малко", сподели тя след срещата в интервю за БНТ.
Според нея загубата ще послужи мотивационно на отбора.
"Взимаме си поука и следващият път ще се справим по-добре. Взимаме си поуките и следващият път ще бъдем много по-надъхани", допълни бившата волейболистка на "сините".
Гледайте цялото интервю във видеото.
Гледайте финалите на Световната купа по модерен петобой в Будапеща на живо по БНТ 3
Гълъб Донев: Това е бюджетът, който довършва политики от предходните управления
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)