Никола Влашич донесе победата на Торино над Сасуоло в последен мач от кръга в Серия А

Торино се изкачи с едно място в класирането и вече е на 12-а позиция, а Сасуоло е 14-и.

никола влашич донесе победата торино сасуоло последен мач кръга серия
09:01, 07.11.2023
Чете се за: 01:02 мин.

Отборът на Торино победи с 2:1 Сасуоло в последния мач от 11-ия кръг на италианската Серия А.

Мачът започна отлично за "биковете", които излязоха напред в резултата още в петата минута с попадение на Антонио Санабриа. Кристиан Торстведт изравни за Сасуоло четвърт час по-късно.

Торино стигна до трите точки в 68-ата минута, когато Никола Влашич стана автор на победното попадение за домакините. С две асистенции за Торино се отличи камерунският халф Адриен Тамез.

България взе нов дълг от малко над 2 млрд. евро
Атанас Пеканов: България ще загуби пари по ПВУ, второто плащане едва ли ще дойде тази година