Треньорът на Левски не смята, че загубата от Ястжембски Венгел е катастрофална.
Треньорът на волейболния Левски София Николай Желязков не е доволен от представянето на "сините", които не са показали "най-доброто" при поражението с 0:3 срещу Ястжембски Венгел в Полша в първи мач от груповата фаза в Шампионската лига.
Наставникът призна, че нивото на опонента е било наистина високо
"Показахме на приливи и отливи както хубави неща, така и грешки в повече, които на това ниво се заплащат. Смятам, че бяхме в мача, но нивото на техния отбор наистина е много високо, така че не мога да кажа, че това е някаква катастрофална загуба. Остана в нас една горчилка, че не успяхме да покажем най-доброто, но е хубаво, че се получи в началото, за да можем да продължим по-мотивирани и уверени за предстоящия мач в София", коментира Желязков пред официалната страница на Левски София.
Опитният нападател на "сините" Тодор Скримов призна, че липсата на опит оказва влияние в подобни срещи.
"Играхме под нашето ниво. Това е заради силния съперник. Нашият отбор е млад и няма опит на това ниво. Смятам, че в следващите мачове ще играем по-добре", твърди волейболистът.
ЦСКА постигна категорична победа над Дея Спорт в женското волейболно първенство