Жълт код за студено и опасно време в Северна и Западна България през почивните дни. В едно от местата около София, които до скоро бяха в бедствено положение, ситуацията вече се нормализира, а комисия описва щетите.
Дъждовете в село Петърч наводниха цялото село и река Блато повиши своето ниво изключително много. Сега нивото спада и къщите, които бяха наводнени, над 150 къщи, вече са почти отводнени, започна и обиколка на комисия, която да опише щетите.
А от кметството в Своге съобщиха на БНТ, че е започнало почистването на плаващото сметище на входа на града.
Вижте във видеото разказа на жена, чиято къща, се намира до река Блато и беше наводнена.
Автор: Гергана Гайдарова
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг
Президентът Йотова изрази съпричастност към венецуелския народ след земетресенията
След ремонт за 2 милиона лева: Път в кърджалийско остава опасен за преминаване
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг