Отборът на Нотингам Форест постигна минимална победа с 1:0 над състава на Хъдърсфийлд в плейофен двубой за влизане от Чемпиъншип в елита на английския футбол - Висшата лига.
Единственото попадение на двубоя на стадион "Уембли" бе отбелязано в 43-ата минута, когато Джеймс Гарнър центрира остро в наказателното поле на "синьо-белите" а бранителят на Хъдърсфийлд - Лени Колуйл, в опит да изчисти топката реализира в горния десен ъгъл на вратата, пазена от Лий Никълс.
По този начин Нотингам Форест, който е двукратен европейски шампион, ще играе във Висшата лига за първи път от сезон 1998/99.
Серхио Агуеро подкрепи Хулиан Алварес в желанието му да напусне Атлетико Мадрид
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"
Червен код за опасни жеги: Европа ври, кипи и гори – каква е причината?