Полузащитникът на Левски - Симеон Славчев, е с положителен резултат на тест за COVID-19. Изследването е наложено след проява на симптоми при футболиста.
Славчев е поставен под карантина съгласно противоепидемичните мерки в Република България.
Това е втори случай на коронавирус при "сините" в рамките на два дни, след като вчера стана ясно, че положителна проба е дал и наставникът Славиша Стоянович.
Заразенис коронавирус има и в друг тим от елита - този на Ботев (Пловдив). Случаите на болни от COVID-19 при "канарчетата" са четири, като от треньорския състав са заразени старши-треньорът Азрудин Валентич и един от неговите асистенти, а от играчите двама положителни проби в последните три дни.
Мачът между Иран и Египет на Мондиал 2026 ще премине под знака на Прайд уикенда в Сиатъл
Юношите на България до 14 г. са вицешампиони на тенис турнир от Европейската отборна лятна купа
Трима български тенисисти ще ираят на финалите на сингъл на турнир от ITF в Добрич
Затвориха за часове Кресненското дефиле за движение след инцидент с валяк