Областният управител на София-град Иван Кючуков е забранил всякакъв вид заснемане на местата, където са настанени бежанците от войната в Украйна, съобщиха от пресцентъра на областната администрация. Забраната важи за всички места, намиращи се на територията на област София-град.
По-късно от пресцентъра уточниха, че все пак журналистите ще могат да снимат местата за настаняване след предварителна заявка.
"С оглед на факта, че много от настанените хора там са майки с малки деца, ще осигурим часове, в които това ще бъде възможно." - посочват от областната управа.
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра
Сградата на бившия Нотариат в София да стане дом за млади таланти, предлага вицепремиерът Иво Христов
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра