Ганайският нападател Бисмарк Чарлс е вече официално играч на ЦСКА-София.
Ръководството на "червените" финализира преговорите с досегашния му клуб Трепча от Косово и младокът се обвърза дългосрочно с 31-кратния шампион на България.
Бисмарк, който през месец май ще навърши 20 години, изкара пробен период в тима и с изявите си впечатли спортно–техническия щаб.
Кариерата на ганаецът в юношеските години преминава в родината му. В началото на 2020-та таранът акостира в елита на Косово с екипа на Вущрия, където в 9 мача отбелязва 4 гола.
Следва трансфер в местния КФ Трепча’98, с който през миналата есен бележи 6 попадения в 17 срещи.
Динко Динев отпадна на старта на тенис турнира от сериите Чалънджър в Пловдив
Факлоносците предадоха олимпийската факла на председателя на БОК Весела Лечева
Прокуратурата във Варна разследва шест досъдебни производства по казуса "Баба Алино"
КЗК отмени обществената поръчка за проектиране на детската болница заради ограничителни условия