Олимпиакос победи Арсенал в Лондон, но отпадна от Лига Европа

11:03, 19.03.2021
Чете се за: 00:34 мин.
Лига Европа
олимпиакос победи арсенал лондон отпадна лига европа

За втора поредна година гръцкият шампион Олимпиакос победи Арсенал на неговия стадион в Лондон, но рекордьорът по титли на южната ни съседка отпадна от Лига Европа, след като не успя да заличи пасива от три попадения, които инкасира преди седмица в Пирея.

В миналогодишното издание на втория по сила европейски клубен турнир Олимпиакос отново триумфира насред Лондон с 1:0 след попадение на Юсеф Ел Араби в 120-ата минута на срещата реванш и елиминира "артилеристите" от надпреварата.

Срещата вчера отново мина под егидата на гостите от Гърция и по ирония на съдбата именно Ел Араби отбеляза единствения гол в мача в 51-ата минута.

Играчите на Микел Артета пропиляха няколко чудесни възможности за изравняване на резултата, като най-фрапантни бяха пропуските на звездата на Арсенал - Пиер Емерик Обамеянг.

Олимпиакос дори остана с човек по-малко на терена след червения картон на Ба, но това не помогна на Арсенал да избегне поражението.

Арсенал продължава към 1/4-финалите на Лига Европа с общ резултат 3:2 от двата сблъсъка с Олимпиакос

Методите за изследване на антитела за COVID-19 у нас са различни. Какви са те?