Валентин Велчев сигнализира за опасно дърво на ул. "Кюстендил" 49.
Става въпрос за огромна, стара липа, чийто ствол е доста изгнил.

Пращахме сигнали до общината но месеци наред няма никакъв отговор. Наскоро говорих със съседка, която отново е ходила да съобщи за проблема, но отговорът бил, че общината знаели, но било работа на "озеленяване". Така прехвърляйки си проблема, след някой ден това дърво може да падне върху човек, кола или върху блока, допълва гражданинът.

Полицейски патрул прави опасно нарушение на централна софийска улица (Видео)
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите