Рубен Гарсия изпъкна с гол и асистенция.
Осасуна победи Леванте с 2:0 в последния мач от 15-ия кръг на Ла Лига. Попаденията дойдоха през първото полувреме на стадион "Ел Садар" в Памплона.
Домакините откриха резултата в 13-ата минута. Виктор Муньос засече с глава центриране от десния фланг на Рубен Гарсия.
След като се отчете с асистенция, Рубен Гарсия подпечата успеха на тима си с гол. Удар на полузащитника извън наказателното поле се отклони в гърба на капитана Роджър Бруге и влетя във вратата на Матю Райън.
След почивката Виктор Муньос можеше да направи успеха още по-убедителен, но Матю Райън спаси негов удари, както и шут на Анте Будимир.
Осасуна се изкачи до 15-ата позиция в подреждането с актив от 15 пункта. Леванте остава на последното 20-о място с 9 точки.