Група C2:

19.00 часа | Северна Ирландия – Косово

21.45 часа | Кипър – Гърция

Снощи се изиграха седем мача от турнира Лига на нациите.

В група 3 Унгария победи Германия с 1:0 с гол на Адам Шалай. В класирането Унгария води с 10 точки, следва Италия с 8 пункта, Германия с 6 точки, а на последното място е Англия с едва две точки.

Италия се наложи над Англия 1:0 с гол на Джакомо Распадори. В класирането Италия се изкачи на второто място с актив от 8 точки, докато Англия остава на дъното с едва два пункта и от следващото издание на Лигата на нациите ще играе в по-долната Дивизия B на турнира.

В Лига B, група 3, Босна и Херцеговина победи Черна гора с 1:0 с попадение на Ермедин Демирович, а Финландия и Румъния завършиха 1:1.

В Лига C, група 4, Грузия победи Северна Македония с 2:0.

В другия мач от групата България разгроми Гибралтар 5:1 и запази мястото си в Лига С на Лигата на нациите. Валентин Антов откри в 23-ата минута, Рой Чиполина изравни три минути по-късно. Кирил Десподов беше точен за 2:1 преди почивката. Във второто полувреме Радослав Кирилов, Илиян Стефанов и Марин Петков също се разписаха за успеха с 5:1.

В Лига D, група 2, Естония надигра Малта с 2:1

Още Футбол

Манчестър Сити вкара четири на Брайтън и остава на полпозиция в борбата за титлата в Англия
00:02, 26.04.2024
Чете се за: 01:50 мин.
Рома излъга Удинезе при доиграването с гол в добавеното време и помрачи дебюта на Канаваро в Серия "А"
23:31, 25.04.2024
Прошко Прошков пред БНТ за прехвърлянето на "Герена" в общинска собственост: Днес дадохме само предварително съгласие
21:30, 25.04.2024
Етър Велико Търново отбеляза вековния юбилей със зрелищно футболно шоу на стадион "Ивайло"
21:11, 25.04.2024
Чете се за: 03:27 мин.
Юлиан Нагелсман: Важно е да се знае от всички, че ние се борим за титлата на Евро 2024
19:31, 25.04.2024
Чете се за: 02:05 мин.
Ангел Петричев: Етър е близо до сърцето ми
19:17, 25.04.2024
Чете се за: 01:02 мин.
Христо Стоичков: Много приятели са минали през Етър, носталгията е голяма (ВИДЕО)
18:37, 25.04.2024
Чете се за: 02:02 мин.
Българските футболни национали до 16 г. победиха Армения във втория мач от турнира на УЕФА
18:27, 25.04.2024
Георги Иванов: Трябва да решим проблема с футболното хулиганство (ВИДЕО)
18:16, 25.04.2024
Чете се за: 02:30 мин.
Георги Василев: Етър е вечен
18:14, 25.04.2024
Чете се за: 01:00 мин.
Красимир Балъков: Етър е майката и бащата на футболната ми кариера (ВИДЕО)