От 00:00 часа на 6 май преустановяват дейността си контролно-пропускателните пунктове, организирани от Министерството на вътрешните работи, на входно-изходните пътища на областните центрове.
Това става ясно от заповед на министъра на здравеопазването. С нея се отменят и по-строгите мерки за влизане и излизане от гр. София.
С целия текст на заповедта може да се запознаете в прикачения файл.
20-годишен предизвика катастрофа с три коли в Разград, преминал на червен светофар
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра