Уважаеми колеги от ПП-ДБ, не считаме за правилно диалогът между нас да се води през социалните мрежи и медиите. Призоваваме Ви да върнем разговора в политиката там, където е мястото му - на масата на преговорите. Това пишат на страницата си във Фейсбук от ГЕРБ.
"Затова и вчера след края на поредното безрезултатно заседание на Народното събрание и след предварително проведени с Вас разговори от представители на ИК на ГЕРБ, по Ваше настояване, писмено Ви изпратихме покана."
"В предварителните разговори, които проведохме и в писмената покана изяснихме ясно целта на срещата - излизане от кризата чрез формиране на мнозинство, което да излъчи председател на Народното събрание, министър-председател и правителство", посочват още от партията.
Енергийната сигурност и бюджетът са сред основните предизвикателства според премиера Гюров
Атанас Мерджанов: Липсата на ляво представителство в парламента е сериозна опасност
Енергийната сигурност и бюджетът са сред основните предизвикателства според премиера Гюров
Украйна и светът почитат жертвите на аварията в Чернобил 40 години след трагедията
След аварията в Чернобил: България е на 8-о място по радиационно замърсяване и на първо по облъчване на хората