На 7 април отбелязваме Световния ден на здравето и професионалния празник на всички здравни работници.
Хората, които посрещат глобалната пандемия на първа линия. Тези, които спасяват човешки животи, докато рискуват своя. Медиците, пренебрегващи себе си за да служат на нас.
Тази година повече от всякога заслужават да им благодарим! Не само с аплодисменти от балконите. А с пълна подкрепа и увереност, че докато ги има, всичко ще бъде наред.
Двете деца, пострадали в катастрофа в Горна Оряховица, вече са извън реанимация
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата
Аферата "Баба Алино": Само един човек от задържаните 25 души остава в ареста