Футболният и волейболният отбор отдадоха почит към Васил Левски.
Футболният и волейболният отбор на Левски поднесоха цветя пред паметника на своя патрона Васил Левски по повод 152-ата годишнина от обесването му.
Юношите на футболния отбор Марин Петков и Асен Митков поднесоха венец пред паметника на Апостола. Те бяха последвани от своите съотборници, изпълнителния директор на клуба Даниел Боримиров и треньора Хулио Веласкес.
На събитието присъстваха още ръководството, треньорският щаб, представителният отбор, вторият отбор, ветерани и привърженици.


За футболистите предстои тренировка в 15:00 часа на базата на стадион "Георги Аспарухов".

Волейболният отбор на Левски също отдаде почит към Васил Левски.

Снимки: Startphoto.bg
Програма на БНТ за излъчването на мачовете от ФИФА световно първенство по футбол 2026
Ерлинг Холанд и Килиан Мбапе повеждат Норвегия и Франция в сблъсъка на група "I"
След тежките катастрофи: Демерджиев разпореди проверки на ремонтите и строителството на пътища в страната
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души