Ограбиха жена от Първомай на летище София, съобщават от полицията. Случката се е разиграла вчера. Жената е пристигнала с полет от Лутън.
След слизане от самолета в трансферния автобус установила, че ѝ липсва раницата и подала жалба до граничен полицай.
Раницата била открита в тоалетната в зоната на пристигане преди паспортния контрол, но от нея липсвала голяма сума пари.
За кражбата е задържана 34-годишна софиянка.
В нея били открити над 7000 британски паунда, 1955 евро, 3736 долара и друга валута.
В ГПУ-София е образувано досъдебно производство, работата по което продължава под надзора на Софийската районна прокуратура.
Тежка катастрофа с трима загинали, сред които две деца: Автомагистрала "Тракия" остава затворена в посока Бургас
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив