Традиционно през лятото в почивните дни се образуват опашки на границата с Гърция. Тестовете за коронавирус от страна на гръцките власти допълнително създаваха забавяне за туристите през последните дни.
Тази сутрин трафикът в посока Гърция отново е интензивен - около 3 - 4 км е опашката от автомобили.
Създадена е организация от полицейските власти за пропускане на по около 25 - 30 автомобила.
Около час се чака на опашката, споделиха пред БНТ пътуващи към южната ни съседка. Хората допълниха, че вече са свикнали с чакането на границата.
Вчера официално беше потвърдено, че от 1 юли за автомобили отваря още един пункт на границата с Гърция - "Илинден - Ексохи".
Вижте повече подробности в прякото включване на Слави Илиев.
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)
Въздушна линейка транспортира до Пловдив пострадалата жена при катастрофата на АМ "Тракия"
Въздушна линейка транспортира до Пловдив пострадалата жена при катастрофата на АМ "Тракия"
"Сбогом, малки ангели": Отрупаха с цветя стадион "Славия" в памет на загиналите деца на АМ "Тракия" (СНИМКИ)