Вандали за пореден път трошат стъкла в закрития надлез над бул. „България“ в Русе.
Надлезът над бул. "България" за пореден път стана обект на вандалска проява. Вратата на единия от входовете на пасарелката е разбита.
Охранителните камери на Община Русе са заснели как млад мъж рита едно от крилата на вратата и чупи другото стъкло. Свидетели на вандалския акт са станали двама младежи, които по това време са били в надлеза.
Посегателството е станало малко след 21.00 часа на 9 ноември. Кадрите са предадени на полицията.
От Общината призовават гражданите, които могат да разпознаят човека от видеото, да сигнализира полицията, която гарантира тяхната анонимност. След идентифицирането на извършителя ще бъде изискано той да възстанови стойността на причинените вреди.
СПЕЦИАЛНО: Схема за фалшиви гръцки шофьорски книжки работи от години в Кюстендилско
Двама младежи са с опасност за живота след скандал в местност край Варна (СНИМКИ)
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?