Българският национал влезе в игра от пейката.
Димитър Димитров и Паленсия претърпяха драматична загуба в испанската втора дивизия. Тимът отстъпи като гост на Кастело с 96:101 след продължение.
Националът игра 15 минути, влизайки от пейката, като овладя 1 борба и направи 1 асистенция, но успя да се разпише.
След този двубой Паленсия остава на шестото място във временното класиране с 21 победи и 12 загуби, а в последния кръг от редовния сезон приема Реал Бетис.
Гълъб Донев: Това е бюджетът, който довършва политики от предходните управления
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)