Пардю: Няма да сме перфектни срещу Левски, но ще бъдем в много по-добро състояние

пардю сме перфектни левски бъдем добро състояние
22:36, 06.05.2022

Старши-треньорът на ЦСКА Алън Пардю остана доволен от победата на неговия тим с 2:0 над Славия в двубой от 29-ия кръг на Първа лига. Трите точки на "Българска армия" гарантираха на "червените", че ще завършат сезона на втората позиция.

"През първото полувреме бяхме отлични, показахме някои от качествата, които искам да виждам в отбора. Труден резултат е, когато отборът ти води с три гола. През второто полувреме Славия пусна в игра трима от четиримата си основни футболисти и съм доволен от начина, по който се отбранявахме. Това, че си гарантирахме второто място сне от напрежението върху нас преди финала за Купата с Левски. Убеден съм, че това ще бъде страхотно събитие. Надявам се с днешната победа да сме зарадвали нашите фенове след загубата от Лудогорец, която е изцяло моя вина. Не играхме добре в онзи мач и няма да допусна подобна грешка отново", заяви специалистът.

Той допълни, че отборът му няма да бъде перфектен във финала за Купата срещу Левски, но ще бъде в много по-добро състояние.

"За мен е привилегия да бъда треньор на ЦСКА във финала с Левски. Предстои ни страхотен мач, и двете агитки страстно подкрепят тимовете си. Не мисля, че ще сме перфектни срещу Левски, но ще бъдем в много по-добро състояние. Надявам се, че феновете ще застанат зад нас и ще ни подкрепят в този тежък период за клуба", завърши Алън Пардю.

Оркестрите на българските и американските ВВС изнесоха общ концерт в Античния театър в Пловдив
Академик изравни серията с Балкан, последният полуфиналист в НБЛ ще бъде определен на 9 май