За феновете на Барселона предстоят хубави неща, заяви полузащитникът, който удължи своя престой в редиците на испанците.
Подписалият нов договор с Барселона Педри разказа, че е минал през период, в който не се е чувствал щастлив в клуба. Договорът му беше удължен с четири сезона - до лятото на 2030-а година.
„Подновяването на контракта ми е най-хубавото нещо, което ми се случва в живота от дълго време насам. Отново се наслаждавам на футбола - нещо, което известно време не беше така."
"В момента имаме наистина силен отбор, особено с млади футболисти, които до няколко години ще станат още по-добри. За феновете на Барселона предстоят хубави неща. Щастлив съм, че съм там, където най-много искам. Реалността даже надхвърля мечтите ми. Сега трябва да продължим да се наслаждаваме на момента“, заяви Педри.
Диего Форлан поема националния отбор на Уругвай след раздялата с Марсело Биелса
УЕФА остава твърда: Европейските отбори продължават бойкота на турнирите на ФИФА
Бдение в Кричим с надежда за правосъдие след жестокото убийство на млад мъж в Пловдив от тийнейджъри
В капана на фентанила: Кой ръководи трафика и има ли изход за пристрастените?
След повече от седем месеца: Нова фирма поема почистването в столичните райони "Слатина", "Подуяне" и "Изгрев"