Легендата на световния футбол Пеле отново влезе в болница в Сао Пауло, Бразилия, за лечение на тумор на дебелото черво.
81-годишният трикратен световен шампион е бил приет в болница "Алберт Айнщайн" в Сао Пауло за "продължение на лечението на тумор на дебелото черво през септември", съобщиха от лечебното заведение.
"Пациентът е в стабилно състояние и се очаква да бъде изписан в следващите дни", допълват от болницата.
В началото на септември Краля на футбола бе опериран за тумор на дебелото черво, след което изкара дълъг период на възстановяване в същата болница. През октомври Пеле се подложи на химиотерапия.
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"