В надпреварата са заявени близо 300 състезатели.
Петима българи ще участват на турнира по бадминтон в Коспикуа (Малта), който ще се проведе от 16 до 19 април
В състава на националите ни влизат Габриела Стоева, Гергана Павлова, Рая Пашова, Евгени Панев и Цветомир Стоянов.
Габриела Стоева и Евгени Панев са водачи в схемата на смесени двойки и ще стартират директно от втория кръг.
Стоянов и Пашова ще започнат от квалификациите на единично, а Павлова/Пашова са поставени под номер 2 на двойки жени.
В надпреварата са заявени близо 300 състезатели.
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро