Всеки български вот трябва да бъде отчетен, заяви Кирил Петков, съпредседател на "Продължаваме Промяната".
"Независимо дали на някой му харесва или не му харесва, сто хиляди човека явно са гласували за тази партия и тя трябва да бъде в парламента", коментира той.
"Ние сме готови резултатът да е такъв, какъвто българските граждани са гласували. Всичко друго е подмяна на техния вот. Така че, от тази гледна точка, да губим един депутат, но това е справедливо", заяви още Петков.
По думите му преброяването сега е отразило кой е фалшифицирал изборите и кой не.
"Видяхте, че над 1100 гласа бяха надписани на "Ново начало", 450 на ГЕРБ. Това показва за мен, от тази бройка, която беше показана, кой какво е правил по време на целите избори", отбеляза Петков.
Санкциите срещу Русия: Ще останат ли в списъка патриарх Кирил и Вагит Алекперов?
Виолета Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички по републиканската пътна мрежа
Владислав Панев: Пътят към държавния фалит е постлан от добри политици, лошите политици изваждат държавата от него
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"