Пирин Благоевград не успя да победи Спартак Варна у дома

пирин благоевград успя победи спартак варна дома
Снимка: ФК Пирин Благоевград
20:32, 25.06.2022
Чете се за: 01:10 мин.

Отборите на Пирин Благоевград и Спартак Варна завършиха наравно 0:0 в контролна среща, проведена на стадион "Христо Ботев" в Благоевград.

Двата отбора изиграха здрав двубой, като "орлетата" имаха игрово предимство в по-голямата част от времето.

Най-доброто положение за гол се откри пред Станислав Костов, който през първото полувреме уцели гредата.

В събота, 2 юли, Пирин посреща Беласица Петрич в последната си приятелска среща от лятната подготовка.

Спартак Варна пък завърши лятната си подготовка в Банско след изиграни четири контроли. От тях записа варненци записаха две загуби – от ЦСКА 1948 с 0:5 и Ботев Враца с 0:3, една победа над Славия с 2:1 и равенство с Пирин 0:0.

"Соколите" се прибират във Варна, където на 2 юли ще направят спаринг с дублиращия си отбор.

Масови протести в САЩ след решението на Върховния съд да забрани абортите
Лудогорец загуби тежко от Ференцварош, бивш играч на Ботев Пловдив наказа "орлите"