Пиян шофьор на тротинетка самокатастрофира край Слънчев бряг. Инцидентът е станал в събота през нощта, съобщиха от полицията в Бургас.
37-годишният мъж се е движил по главния път за с. Тънково, когато изгубил контрол заради несъобразената скорост, с която се е движел.
Шофьорът на тротинетката е тестван за употреба на алкохол, като дрегерът отчел 1,94 промила. Мъжът е получил охлузни рани по главата. Прегледан е в УМБАЛ – Бургас и освободен за домашно лечение.
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро