Миналогодишният победител в Шампионската лига Телеком Баскетс Бон е в групата на Балкан за новия сезон във ФИБА Къп. Това отреди жребият в Мюнхен, изтеглен от изпълнителния директор на Българската федерация по баскетбол Филип Виденов, който бе специален гост на събитието.
Балкан попадна в група J на турнира, където за момента германският тим е единственият сигурен участник. Един от отборите ще дойде от квалификациите в Шампионска лига – загубилият четвъртфинала между Кутаиси (Грузия) и Левице (Словакия).
Последният тим в групата ще бъде победителят от квалификацията във ФИБА Къп между Билбао Баскет (Испания) и Нептунас (Литва).
Редовният сезон започва в началото на октомври.
България разгроми Република Северна Македония в контрола преди евроквалификациите
При здравословен проблем по време на почивка: Колко струват лекарските услуги по морето?
Осигуровките на държавните служители ще бъдат обсъдени на заседание на Тристранния съвет