Продължават специализираните полицейски операции в цялата страна срещу нарушаването на политическите права на гражданите и битовата престъпност. В момента се провеждат две операции на територията на областите Враца и Благоевград.
Във Враца - в Бяла Слатина се извършват проверки във връзка с това дали има нарушени избирателни права на гражданите. Към момента има едно образувано досъдебно производство, съобщи Пламен Нанков - началник на "Охранителна полиция".
В Благоевград спецоперацията също е започнала преди минути. Има задържано едно лице. Обследват се няколко адреса по сигнали за битова престъпност и купуване на гласове.
Вижте още в преките включвания на Мирела Дончева и Али Мисанков
Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във Facebook и Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube: https://go.bnt.bg/youtube
Михаил Миков за ареста на началника на 5-о РУ в София: Възможно е да става дума за разчистване на сметки
Вергил Христов за формирането на заплати в МВР: Искаме ясен механизъм, за да не се налага да излизаме всяка година на протести
Граничарското куче Бояр откри над 70 кг марихуана, укрита в газови бутилки
Деница Сачева: Няма да участваме в съставяне на друг кабинет в рамките на 51-вото Народно събрание